O Firmie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Zakładu Usług Mieszkaniowych Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Nowej Soli, dotyczącą zarządzania i administrowania nieruchomością wspólną.

Kierujemy się dewizą, zgodnie z którą zarządzanie budynkiem to przede wszystkim kreowanie jego wartości. W sposób profesjonalny wykorzystujemy potencjał tkwiący w administrowanych przez nas nieruchomościach, tak aby nie tylko utrzymywać je w dobrym stanie technicznych, ale również sukcesywnie podnosić ich wartość.

Nasze usługi pozwolą Państwu zapomnieć o codziennych kłopotach związanych z obsługą nieruchomości wspólnotowej.

Nasza firma zatrudnia wysoce wykwalifikowanych pracowników posiadających szerokie doświadczenie w wielu specjalnościach zarówno związanych z zarządzaniem nieruchomością, rozliczaniem inwestycji budowlanych, jak również inspektorów nadzoru ze stosownymi uprawnieniami budowlanymi.

Dowodem naszych kompetencji jest zaufanie, jakim obdarzyło nas już przeszło 500 Wspólnot Mieszkaniowych powierzając nam zarząd swoimi nieruchomościami oraz konsekwentne realizowanie zadań z zakresu gospodarowania mieniem komunalnym w imieniu Miasta Nowa Sól.

Zakład Usług Mieszkaniowych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Nowej Soli proponuje Państwu kompleksową obsługę zarządzania nieruchomościami, która swoim zakresem obejmuje:

  • obsługę finansową,
  • administrowanie lokalami,
  • obsługę techniczną,
  • obsługę prawną,

Duże zaangażowanie pracowników w rozwój i doskonalenie pakietu naszych usług pozwala na zaoferowanie naszym obecnym i potencjalnym Klientom optymalnych dla nich rozwiązań z zakresu zarządzania i administrowania powierzonymi nam nieruchomościami.

Postęp technologiczny w budownictwie i rosnące wymagania klientów wymuszają na naszej firmie ciągłą potrzebę podnoszenia, jakości usług oraz dostosowania ich do aktualnych potrzeb rynku nieruchomości. W związku z tym wprowadziliśmy zintegrowany system informatyczny oraz wdrażamy nowoczesne procedury zarządzania, ustanawiając wysokie standardy usług. Nasza księgowość prowadzi pełną obsługę bankowo-księgową umożliwiającą bieżącą kontrolę własnej sytuacji finansowej przez każdego użytkownika lokalu.

Do Państwa dyspozycji pozostają również branżowe służby techniczne w zakresie robót instalacyjnych (sanitarnych, gazowych, elektrycznych) oraz inspektorzy nadzoru.

Posiadamy Całodobowe Pogotowie Techniczne, dzięki czemu mogą Państwo o każdej porze dnia i nocy zgłosić awarie oraz zlecić jej usunięcie.
Jako jedno z priorytetowych zadań we wszystkich zarządzanych przez nas wspólnotach mieszkaniowych, w szczególności nowo przyjętych, traktujemy obniżenie kosztów zarządu nieruchomością wspólną (tzw. kosztów eksploatacji) poprzez renegocjację umów zawartych z wykonawcami usług serwisowych i usług dodatkowych dla lokali.
Jesteśmy przekonani, że jako Zarządca, spełnimy Państwa oczekiwania i będziemy prawidłowo realizować podstawowe cele Właścicieli w zakresie należytego utrzymania nieruchomości pod względem technicznym i funkcjonalnym przy jednoczesnej dbałości o finanse nieruchomości.

Mariusz Smolarczyk, Prezes Zarządu

Na skróty