Obszary

OBSZAR I

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW POKÓJ NR 10 tel. (68) 388 11 10

ADMINISTRATOR OBSZARU: KATARZYNA KOSTRAKIEWICZ
TECHNIK OBSZARU:               PAULA MATELSKA
KSIĘGOWA:                               DOROTA WOŁYŃSKA tel. (68) 3881117

  • Gdyńska: 4
  • Kaszubska: 2,3,4,5,7,10,12
  • 1 Maja:     1
  • Kossaka: 1,5,16,25
  • Kościuszki: 2,5,6,7,8,11,13,15,16,17,18,19,20,21,23,24
  • Królowej Jadwigi: 1,1a,2,3,6,10,12
  • Matejki: 1, 7-9
  • Młynarska: 9,13
  • Rydla: 1
  • Traugutta: 2,3,4,5,6,7,8,9, 11,15
  • Wesoła: 3,4,6,7,8,9,10,11,12,13,14-16,15,17,18,19,20,22
  • Wojska Polskiego: 1a,2,4,5,7-7a,8,9,10,13,14,16,18,20a,21,22,23, 24,25,27,33,35,36,37,38,40,41,48,4950,58A,58B,58C,58D,61,81,83
  • Wyspiańskiego 2
  • Drzymały 1
  • Południowa 4b
  • Kupiecka 3,5a,7-16,18,23
  • Chałubińskiego 5
  • Św. Barbary 1,5

OBSZAR II

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW POKÓJ NR 6 tel. (68) 388 1107

ADMINISTRATOR OBSZARU: RENATA BIAŁUSKA-MUSZYŃSKA
TECHNIK OBSZARU:               REMIGIUSZ BOREJKO
KSIĘGOWA:                              mgr inż. ANNA BIAŁEK tel. (68) 3881116

  • Plac Wyzwolenia 1,3,5,7,9-11,13-19
  • Chrobrego:  1,11,12,15,24,34,60
  • Dąbrowskiego:  9,11,13,15
  • Hutnicza: 1-9
  • Jaracza:  2,3,3a
  • Kamienna:  2,4-4a,6
  • Okrężna:  4,6
  • Okrzei:    2
  • Piłsudskiego1-Głowackiego 2,;
  • Piłsudskiego 2,4,5,7,8,9,17,17A,17B,17C,17D,19,19A,19B,19C,19D,20,21,23,27, 28,29,31,32,33,34,35,36,41,45,55,57,59
  • Piłsudskiego 18 – Wyspiańskiego 1
  • Piotra Skargi:  1
  • Podwale:  1,2,3,4,5
  • Wiejska:  1,3
  • Wyspiańskiego: 4,5,7,8,9,10,11,12,14,16,17,19,21,23,25,27
  • Zielonogórska:  2,6,8,11,16,17,19,21,25,26,27,29,30,31,32, 33,36,48,54,56,66
  • Żeromskiego: 22
  • Ceglana 4
  • Drzymały 2,3,5,6,8,10
  • Cicha 2,4
  • Głogowska 6
  • Południowa 1,4

OBSZAR III

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW POKÓJ NR 9 tel. (68) 388 11 09

ADMINISTRATOR OBSZARU: JOANNA KOWALEWSKA
TECHNIK OBSZARU:              mgr inż. SŁAWOMIR DYLEWSKI
KSIĘGOWA:                            DOMINIKA BARSZCZYK tel. (68)3881117

  • Bohaterów Getta:  2,3,5
  • Harcerska:  1,2-2A,3
  • Krzywa:  1
  • Kuśnierska:  1,2,4,6
  • Parafialna:  1
  • Plac Solny 2 – Krzywa 2
  • Pocztowa: 2,3,4,6,7,8,10,14
  • Szarych Szeregów:  1,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,17-19
  • Szeroka: 1,2,3,4,5,6,7,7A,9,15,18,18B
  • Szkolna: 3,5,6-8,7,9,11,11A,12,13,15,18,20
  • Wandy: 1,3,3A,5,6,7,8,9,10,11,12,13,17,19
  • Witosa:  2,3,4,8,9,10,10A,13,13A,14,16,20,22,23,24,28,32,38
  • Witosa 11 – Parafialna 2d
  • Garbarska 1,3
  • Kościelna 6,7,9,9a,11
  • Plac Floriana 1,2
  • Portowa 1
  • Arciszewskiego 4,6,7,9
  • Moniuszki 2,5,6,7,10,12
  • Odrzańska 1,3,8,9,11-14,19
  • Żwirki i Wigury 2

OBSZAR IV

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW POKÓJ NR 13 tel. (68) 388 25 82

ADMINISTRATOR OBSZARU: CECYLIA SKWARSKA
TECHNIK OBSZARU:              DARIUSZ GOŃCZOWSKI
KSIĘGOWA:                             JUSTYNA KAJDANOWICZ tel. (68)38811 16

  • 9 Maja 4,5,7,10
  • Waryńskiego 2,3,4,6,8,10,12,14
  • Zamenhofa 1,2,3,4
  • Zjednoczenia 1,2,3,5,6,7,10-15,20,22,24,26,28,30,32,34,36,46A-C
  • Sienkiewicza 32,41,42,55,57
  • Reymonta 1
  • Orzeszkowej 1
  • Muzealna 1,7,8,10,11,12,14,15,16,16B,17,19,22,24,26,28,30,32,34,36
  • Parkowa 4
  • Wrocławska 3,4,5,7-13,15,16,18,28,31,37,39,45,47,49-51,57,59,61
  • Głowackiego 1,3,4,10,12,14,16
  • Grota Roweckiego 3-11
  • Wróblewskiego 2,4,6,10

OBSZAR V – GMINA- administruje wszystkimi lokalami komunalnymi

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW POKÓJ NR 14 tel. (68) 388 25 83

ADMINISTRATOR OBSZARU: BEATA STEFANIUK,

TECHNIK OBSZARU:                     RYSZARD PARUS